Španjolska La Liga
Statistike za Španjolska La Liga temeljene na nedavnim podacima utakmica. 20 timova, analizirano 240 utakmica, 334 ukupno golova (1.39 po utakmici).
Španjolska La Liga Poredak
Tablica prikazuje snimljene rezultate utakmica za tekuću sezonu i svakodnevno se ažurira.
| # | Tim | P | W | D | L | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sevilla
|
2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 |
| 2 |
Alavés
|
2 | 1 | 1 | 0 | +3 | 4 |
| 3 |
Atlético
|
2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 |
| 4 |
Barcelona
|
1 | 1 | 0 | 0 | +5 | 3 |
| 5 |
Espanyol
|
2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 |
| 6 |
Real Madrid
|
1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 |
| 7 |
Betis
|
1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 |
| 8 |
Getafe
|
2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 |
| 9 |
Villarreal
|
2 | 0 | 2 | 0 | +0 | 2 |
| 10 |
|
1 | 0 | 1 | 0 | +0 | 1 |
| 11 |
Celta Vigo
|
1 | 0 | 1 | 0 | +0 | 1 |
| 12 |
Valencia
|
1 | 0 | 1 | 0 | +0 | 1 |
| 13 |
|
2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 |
| 14 |
Rayo
|
2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 |
| 15 |
Elche
|
2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 1 |
| 16 |
Real Sociedad
|
1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 17 |
Athletic
|
1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 |
| 18 |
|
1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 |
| 19 |
Levante
|
1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 0 |
Timovi u najboljoj formi - Španjolska La Liga
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | Win% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
23 | 19 | 0 | 4 | 53 | 82.6% |
| 2 |
Real Madrid
|
23 | 17 | 2 | 4 | 47 | 73.9% |
| 3 |
Atlético
|
24 | 13 | 3 | 8 | 38 | 54.2% |
| 4 |
Betis
|
24 | 10 | 9 | 5 | 35 | 41.7% |
| 5 |
Celta Vigo
|
24 | 10 | 6 | 8 | 35 | 41.7% |
| 6 |
Getafe
|
25 | 10 | 4 | 11 | 20 | 40.0% |
| 7 |
Villarreal
|
25 | 11 | 6 | 8 | 45 | 44.0% |
| 8 |
Valencia
|
24 | 10 | 5 | 9 | 32 | 41.7% |
| 9 |
Girona
|
23 | 7 | 8 | 8 | 26 | 30.4% |
| 10 |
Rayo
|
25 | 8 | 10 | 7 | 30 | 32.0% |
Momčadi s najviše golova
Vodeći po utakmicama bez primljenog gola
Najzabavnije momčadi
Popularne usporedbe - Španjolska La Liga
Nedavne utakmice
Španjolska La Liga Često postavljana pitanja
Kako se izračunavaju rang-liste momčadi u Španjolska La Liga?
TipsYe rangira momčadi analizom njihovih nedavnih nastupa, uključujući postotak pobjeda, prosjek golova po utakmici, obrambeni učinak i konzistentnost forme. Rangiranja se ažuriraju svakodnevno nakon svakog kola.
Što znači 'Najbolja forma'?
Pojam 'Najbolja forma' odnosi se na momčadi koje najbolje nastupaju u nedavnim utakmicama. Kombinira postotak pobjeda (40%), napadačku učinkovitost (30%) i obrambenu čvrstinu (30%) u jedinstveni pokazatelj forme.
Koliko često se podaci za Španjolska La Liga ažuriraju?
Podaci o utakmicama ažuriraju se svakodnevno. Nakon svakog kola sve statistike momčadi, ocjene forme i rangiranja ponovno se izračunavaju kako bi odražavali najnovije rezultate.
Mogu li usporediti momčadi iz Španjolska La Liga?
Da! Upotrijebite naš alat za međusobnu usporedbu (Head-to-Head) kako biste usporedili bilo koje dvije momčadi. Kliknite na "Popularne usporedbe" iznad ili posjetite stranicu Usporedbe za ručni odabir momčadi.