Španska La Liga
Statistika za Španska La Liga zasnovana na podacima iz poslednjih utakmica. Analizirano je 20 timova, 240 utakmica, ukupno 334 golova (1.39 po utakmici).
Španska La Liga Табела
Табела приказује забележене резултате утакмица за текућу сезону и ажурира се свакодневно.
| # | Tim | P | W | D | L | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sevilla
|
2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 |
| 2 |
Alavés
|
2 | 1 | 1 | 0 | +3 | 4 |
| 3 |
Atlético
|
2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 |
| 4 |
Barcelona
|
1 | 1 | 0 | 0 | +5 | 3 |
| 5 |
Espanyol
|
2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 |
| 6 |
Real Madrid
|
1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 |
| 7 |
Betis
|
1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 |
| 8 |
Getafe
|
2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 |
| 9 |
Villarreal
|
2 | 0 | 2 | 0 | +0 | 2 |
| 10 |
|
1 | 0 | 1 | 0 | +0 | 1 |
| 11 |
Celta Vigo
|
1 | 0 | 1 | 0 | +0 | 1 |
| 12 |
Valencia
|
1 | 0 | 1 | 0 | +0 | 1 |
| 13 |
|
2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 |
| 14 |
Rayo
|
2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 |
| 15 |
Elche
|
2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 1 |
| 16 |
Real Sociedad
|
1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 17 |
Athletic
|
1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 |
| 18 |
|
1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 0 |
| 19 |
Levante
|
1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 0 |
Timovi u najboljoj formi - Španska La Liga
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | Win% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelona
|
23 | 19 | 0 | 4 | 53 | 82.6% |
| 2 |
Real Madrid
|
23 | 17 | 2 | 4 | 47 | 73.9% |
| 3 |
Atlético
|
24 | 13 | 3 | 8 | 38 | 54.2% |
| 4 |
Betis
|
24 | 10 | 9 | 5 | 35 | 41.7% |
| 5 |
Celta Vigo
|
24 | 10 | 6 | 8 | 35 | 41.7% |
| 6 |
Getafe
|
25 | 10 | 4 | 11 | 20 | 40.0% |
| 7 |
Villarreal
|
25 | 11 | 6 | 8 | 45 | 44.0% |
| 8 |
Valencia
|
24 | 10 | 5 | 9 | 32 | 41.7% |
| 9 |
Girona
|
23 | 7 | 8 | 8 | 26 | 30.4% |
| 10 |
Rayo
|
25 | 8 | 10 | 7 | 30 | 32.0% |
Timovi sa najviše golova
Najbolji po broju utakmica bez primljenog gola
Najzabavniji timovi
Popularna poređenja - Španska La Liga
Poslednje utakmice
Španska La Liga Често постављана питања
Kako se izračunavaju rangovi timova u Španska La Liga?
TipsYe rangira timove analizom njihovih poslednjih utakmica, uključujući procenat pobeda, prosečan broj golova po utakmici, defanzivni učinak i doslednost forme. Rangiranje se ažurira svakodnevno nakon svakog kola.
Šta znači "Najbolja forma"?
Pojam "Najbolja forma" odnosi se na timove koji su najbolje igrali u poslednjim utakmicama. Kombinuje procenat pobeda (40%), ofanzivni učinak (30%) i defanzivnu stabilnost (30%) u jedinstveni skor forme.
Koliko često se podaci za Španska La Liga ažuriraju?
Podaci o utakmicama se ažuriraju svakodnevno. Nakon svakog kola svi timski statistički podaci, skorovi forme i rang liste se preračunavaju kako bi odražavali najnovije rezultate.
Mogu li da uporedim timove iz Španska La Liga?
Da! Iskoristite naš alat za Head-to-Head poređenje da uporedite bilo koja dva tima. Kliknite na "Popularna poređenja" iznad ili posetite stranicu "Uporedi" da ručno odaberete timove.