Holland Eredivisie
Holland Eredivisie statisztikák a legutóbbi mérkőzések adatai alapján. 20 csapat, 197 mérkőzés elemezve, 312 összes gól (1.58 mérkőzésenként).
Holland Eredivisie Tabellák
A táblázat az aktuális szezon rögzített mérkőzéseinek eredményeit tükrözi, és naponta frissül.
| # | Csapat | P | GY | D | V | GD | Pts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AZ
|
3 | 3 | 0 | 0 | +7 | 9 |
| 2 |
GAE
|
3 | 2 | 1 | 0 | +5 | 7 |
| 3 |
PSV
|
3 | 2 | 1 | 0 | +5 | 7 |
| 4 |
Feyenoord
|
3 | 2 | 1 | 0 | +4 | 7 |
| 5 |
Groningen
|
3 | 2 | 0 | 1 | +0 | 6 |
| 6 |
Ajax
|
2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 |
| 7 |
Sparta
|
3 | 1 | 1 | 1 | +1 | 4 |
| 8 |
Fortuna
|
3 | 1 | 1 | 1 | +0 | 4 |
| 9 |
Heerenveen
|
3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 |
| 10 |
Excelsior
|
2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 3 |
| 11 |
NEC
|
2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 |
| 12 |
Twente
|
2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 |
| 13 |
Telstar
|
2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 |
| 14 |
PEC
|
3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 |
| 15 |
Utrecht
|
3 | 0 | 1 | 2 | -4 | 1 |
| 16 |
|
2 | 0 | 0 | 2 | -6 | 0 |
| 17 |
|
3 | 0 | 0 | 3 | -7 | 0 |
| 18 |
|
3 | 0 | 0 | 3 | -9 | 0 |
Legjobb formában lévő csapatok - Holland Eredivisie
| # | Csapat | M | GY | D | V | LG | Gy% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
PSV
|
22 | 16 | 3 | 3 | 64 | 72.7% |
| 2 |
Twente
|
21 | 11 | 7 | 3 | 39 | 52.4% |
| 3 |
Ajax
|
23 | 10 | 10 | 3 | 41 | 43.5% |
| 4 |
AZ
|
22 | 10 | 6 | 6 | 38 | 45.5% |
| 5 |
Feyenoord
|
22 | 10 | 8 | 4 | 37 | 45.5% |
| 6 |
Heerenveen
|
23 | 11 | 5 | 7 | 39 | 47.8% |
| 7 |
NEC
|
21 | 9 | 8 | 4 | 43 | 42.9% |
| 8 |
Utrecht
|
24 | 10 | 5 | 9 | 38 | 41.7% |
| 9 |
Groningen
|
23 | 9 | 4 | 10 | 35 | 39.1% |
| 10 |
Telstar
|
21 | 8 | 5 | 8 | 35 | 38.1% |
Legtöbb gólt szerző csapatok
Kapott gól nélküli mérkőzések vezetői
Legizgalmasabb csapatok
Népszerű összehasonlítások - Holland Eredivisie
Legutóbbi mérkőzések
Holland Eredivisie GYIK
Hogyan számítják ki a csapatok rangsorolását a Holland Eredivisie esetében?
A TipsYe a csapatokat a közelmúltbeli mérkőzéseik alapján rangsorolja, elemezve a győzelmi arányt, mérkőzésenkénti gólátlagot, a védekezést és az általános forma-konzisztenciát. A rangsorok minden forduló után naponta frissülnek.
Mit jelent a "Legjobb forma"?
A "Legjobb forma" azon csapatokra utal, amelyek a legjobb teljesítményt nyújtják legutóbbi mérkőzéseiken. A forma pontszám a győzelmi arányt (40%), a támadó teljesítményt (30%) és a védekezés szilárdságát (30%) egyesíti.
Milyen gyakran frissülnek a Holland Eredivisie adatai?
A mérkőzési adatok naponta frissülnek. Minden forduló után az összes csapatszámot, forma pontszámot és rangsort újraszámítjuk, hogy tükrözze a legfrissebb eredményeket.
Összehasonlíthatok csapatokat a Holland Eredivisie csapatai közül?
Igen! Használja az egymás elleni összehasonlító eszközünket két csapat összehasonlításához. Kattintson a fenti "Népszerű összehasonlítások" elemre, vagy látogasson el az Összehasonlítás oldalra a csapatok manuális kiválasztásához.